No sBlock: LIST_BASKET in file: templates/modern_rounded/menu_3.tpl
No sBlock: LIST_BASKET in file: templates/modern_rounded/menu_3.tpl
Anna a tajemství - vaše katechetická, pedagogická a pastorační podpora

Anna a tajemství

Časopis Duha

Anna a tajemství
Anna a tajemství
Cena s DPH:10.00 Kč
Cena bez DPH:9.09 Kč
Doporučená cena:10.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem 300 ks
ks

Toto číslo DUHY se bude líbit všem, kteří se rádi ptají a nenechávají svět kolem sebe jen tak na pokoji. Setkáte se v něm s Aničkou, která má spoustu otázek. Odkud bere slunce své teplo? Odkud se pták naučil zpívat? Proč voní růže? Nebo proč ji má maminka ráda? Jestli chcete vědět, na co přijde, dočtěte si příběh do konce!
Reportáž nás zavede do jedné školy, kde se děti nejen společně učí o Bohu, ale zároveň se také učí ptát se, argumentovat a naslouchat jedno druhému. Pracují podle nového výukového materiálu Ludmily Muchové a Barbory Holoubkové, který vyjde koncem školního roku a bude se jmenovat „Zve Bůh na slavnost všechny lidi?“
Biblický text vede k otázce, kterou si lidé kladou od nepaměti: Odkud se vzalo vše, co nás obklopuje? Jak vznikl svět? Biblická tradice uchovává příběh, který může být pro mnohé neobvyklou odpovědí.
A jestli se vám bude chtít přemýšlet o Ježíšově životě, najdete uprostřed časopisu na plakátu jednotlivá růžencová tajemství. Mohou se hodit třeba na nástěnku doma, ve farní klubovně nebo v kostele.