Blahoslavenství

Časopis Duha

Blahoslavenství
Blahoslavenství
Cena s DPH:10.00 Kč
Cena bez DPH:9.09 Kč
Doporučená cena:10.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem 300 ks
ks

Zkuste zavřít oči a představit si, kdy vám bylo naposledy blaze. Co vidíte? Dovolenou u moře? Hodně peněz? Samé jedničky na vysvědčení? Hodně kamarádů, nebo hodně tabletů a počítačů? A teď zkuste zavřít oči podruhé a představit si hodně úsilí, hodně slz nebo hodně bolesti. Má se takový člověk blaze? Ježíš říká, že ano!
A jak to asi myslí, si můžete přečíst v jedenáctém čísle časopisu DUHA, které se jmenuje BLAHOSLAVENSTVÍ. My vám jen napovíme, že Ježíš se na nás dívá Božíma očima, a ví, že blaze je každému, komu je Bůh blízko, i kdyby se mu třeba všichni posmívali a byli k němu nespravedliví. Bůh mu totiž všechna příkoří nepředstavitelně vynahradí. Věříte?
Ten, kdo tomu věří, nebo to aspoň trochu tuší, se pak dokáže postavit i proti velkému popelářskému autu jako teta Lenka z příběhu TOMÁŠ A SVINSTVO, nebo být jako zaměstnanci jedné dílny, kteří vytrvale a trpělivě rozmontovávají na úplně malinké součástky přístroje, které by jinak ležely na skládce a znečišťovaly půdu.
A ještě jedna novinka! U obrázku uprostřed časopisu najdeš QR kód. Když ho vyfotíš mobilem, ukáže se ti v prohlížeči a můžeš si jej nastavit třeba jako tapetu.

Náhodné produkty

Ecce homo 28 x 22 cm

Ecce homo 28 x 22 cm

Naše cena: 2200.00 Kč

Maminko děkuji Ti...

Maminko děkuji Ti...

Naše cena: 145.00 Kč