No sBlock: LIST_BASKET in file: templates/modern_rounded/menu_3.tpl
No sBlock: LIST_BASKET in file: templates/modern_rounded/menu_3.tpl
Naše společenství - vaše katechetická, pedagogická a pastorační podpora

Naše společenství

Časopis Duha

Naše společenství
Naše společenství
Cena s DPH:13.00 Kč
Cena bez DPH:11.82 Kč
Doporučená cena:15.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem 400 ks
ks

První číslo nového ročníku DUHY je na světě. Těší nás, pokud jej držíte v rukou. S počátkem nového školního roku s tématem více než aktuálním „Moje společenství“. Přeji vám, ať se skupina ve které se budete scházet – ať už ve škole nebo ve farnosti – k náboženské výchově nebo ke katechezi, stane místem dobrých a živých vztahů.

Nikdo nechce být vyloučen, být „mimo“. Nikdo nechce být jen „číslem“, položkou v třídní knize. Každý si přeje patřit do společenství s druhými, být vítaným mezi přáteli a spolužáky. Každý chce být jedinečný, být mimořádný v očích druhých.
V životě jsme odkázáni jeden na druhého. Otázkou je jak tuto vzájemnou disponovanost uskutečňujeme. DUHA nabízí příležitost toto téma promýšlet.

Každé společenství je o to příjemnější, když je respektována jedinečnost každého jednotlivce – a ta může spočívat na první pohled i v deficitu.
Každé společenství je o to hodnotnější, čím více umíme různé názory a obdarování vnímat ve vztazích a sdílet je. K tomu mohou dopomoci o základní pravidla úcty a respektu k druhému.

Společenství může být prostorem omezení, nutným zlem, bojištěm nebo šedou rutinou. Společenství může být ale také prožíváno jako hodnotná a jedinečná sounáležitost a soužití jedinečných osob.
Společenství se tak může stát prostorem jednoty v různosti a různosti v jednotě. Místem kde je možné setkat se s Bohem – Otcem, Synem, Duchem svatým.

Náhodné produkty

2/2017 S apoštoly na cestě

Naše cena: 25.00 Kč

Křest, jsem pomazán

Křest, jsem pomazán

Naše cena: 0.00 Kč