No sBlock: LIST_BASKET in file: templates/modern_rounded/menu_3.tpl
No sBlock: LIST_BASKET in file: templates/modern_rounded/menu_3.tpl
Příběhy z kufříku - balíček se slevou - vaše katechetická, pedagogická a pastorační podpora

Příběhy z kufříku - balíček se slevou

Příběhy z kufříku

Příběhy z kufříku - balíček se slevou
Příběhy z kufříku - balíček se slevou
Cena s DPH:3718.00 Kč
Cena bez DPH:3072.73 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem 10 ks
ks

Kufřík je netradiční dřevěné divadlo pro unikátní formu vyprávění pohádek a příběhů. Je to originální didaktická pomůcka kde se místo klasických loutek používají velké obrázkové knížky a plošné loutky.

Vyprávění je rozkresleno na volných listech formátu A3, které se do divadélka vkládají. Spolu s jejich postupným vytahováním a překrýváním se příběh vypráví.

Divadlo je vyrobené ze dřeva a ošetřené ekologickou barvou s certifikátem zdravotní nezávadnosti. Rozměry: 46 x 33 x 7 cm. Součástí kufříku je i metodický návod.

Perníková chaloupka je obrázková knížka určena pro použití v kufříku, je zpracována na 10 volných tvrdých laminovaných listech formátu A3.

Budulínek je obrázková knížka určena pro použití v kufříku, obsahuje 9 volných tvrdých laminovaných listech formátu A3 a navíc plošnou loutku, která zvýši interaktivitu příběhu.

O Červené Karkulce je obrázková knížka určena pro použití v kufříku, obsahuje 10 volných tvrdých laminovaných listů formátu A3.

Noemova archa je obrázková knížka určena pro použití v kufříku, obsahuje 10 volných tvrdých laminovaných listů formátu A3.

Vánoce je obrázková knížka určena pro použití v kufříku, obsahuje 10 volných tvrdých laminovaných listů formátu A3.

Náhodné produkty

Dřevěná sluníčka - menší

Dřevěná sluníčka

Naše cena: 72.00 Kč

David a Goliáš

David a Goliáš

Naše cena: 10.00 Kč