Příběhy z kufříku - balíček se slevou
  • Příběhy z kufříku - balíček se slevou

Příběhy z kufříku - balíček se slevou

3 718,00 Kč
S DPH

CENOVĚ ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK (ušetříte 637 Kč) obsahuje dřevěný kufřík, pohádky Perníková chaloupka, O Budulínkovi, O Červené Karkulce a biblické příběhy o Noemově arše a Vánoce.

 

Počet
Není skladem

Kufřík je netradiční dřevěné divadlo pro unikátní formu vyprávění pohádek a příběhů. Je to originální didaktická pomůcka kde se místo klasických loutek používají velké obrázkové knížky a plošné loutky.

Vyprávění je rozkresleno na volných listech formátu A3, které se do divadélka vkládají. Spolu s jejich postupným vytahováním a překrýváním se příběh vypráví.

Divadlo je vyrobené ze dřeva a ošetřené ekologickou barvou s certifikátem zdravotní nezávadnosti. Rozměry: 46 x 33 x 7 cm. Součástí kufříku je i metodický návod.

Perníková chaloupka je obrázková knížka určena pro použití v kufříku, je zpracována na 10 volných tvrdých laminovaných listech formátu A3.

Budulínek je obrázková knížka určena pro použití v kufříku, obsahuje 9 volných tvrdých laminovaných listech formátu A3 a navíc plošnou loutku, která zvýši interaktivitu příběhu.

O Červené Karkulce je obrázková knížka určena pro použití v kufříku, obsahuje 10 volných tvrdých laminovaných listů formátu A3.

Noemova archa je obrázková knížka určena pro použití v kufříku, obsahuje 10 volných tvrdých laminovaných listů formátu A3.

Vánoce je obrázková knížka určena pro použití v kufříku, obsahuje 10 volných tvrdých laminovaných listů formátu A3.

SK360
2019-01-01