Adventní kalendář 2012: Lukášovo pátrání

40,00 Kč
S DPH

Adventní kalendář s příběhem o Lukášově pátrání po tajemství Ježíšova narození, jehož autorem je Michael  Kapeller. 

Počet
Skladem

Adventní kalendář s příběhem o Lukášově pátrání po tajemství Ježíšova narození, jehož autorem je Michael Kapeller. Pod každým stíracím okénkem se ukrývá obrázek z příběhu o Lukášovi, který se vydal hledat tajemství Ježíšova narození. Když začnete 1. prosince od okénka číslo 1, vyjde na každý den právě jeden obrázek a jedna část příběhu, kterou dočtete přesně na Vánoce. Jak se bude Lukáš blížit na konec své cesty, budou se také blížit Vánoce. Z předmluvy autora: Příběh pojednává o evangelistovi Lukášovi. Je vymyšlený, ale je také pravdivý. Jak je to možné? Jednoduše. Lukáš svůj příběh sepsal jinak a ode mě uslyšíte i o postavách, které byste v jeho evangeliu marně hledali. Přesto v něm najdete mnoho textů a myšlenek z Lukášova evangelia. A aby se to nepletlo, biblické texty, které jsou přímo z něj, jsem pro vás zvlášť označil.
A ještě na něco bych vás chtěl upozornit. Moje vyprávění má 25 částí. To samozřejmě není žádná náhoda, protože by vás mělo provázet celou adventní dobou. Ale ta má přece 24 dnů! Poslední část vyprávění si můžete přečíst přesně 25. prosince o Slavnosti Narození Páně. Také Lukáš totiž mohl své pátrání ukončit až v den Ježíšova narození. Ale proč, to vám ještě neprozradím.
Tak a teď už by mělo být všechno jasné. Vlastně ne. Ještě něco chybí. Chtěl bych vás upozornit, že jsem tento příběh napsal pro Jana, Annu a Davida. Tyto tři děti jsou pro mě vzácné, protože mě trpělivě učí některé důležité věci. Například, že abych slyšel, musím poslouchat, abych viděl, musím se dívat nebo že to, co nevidím, může být někdy skutečnější, než to, co vidím. A to jsme my dospělí už dávno zapomněli.
Tak ještě jednou připomínám. Bez těchto tří dětí by tento příběh nebyl, a jestli bude zajímavý, nebo důležitý i pro jiné děti, nebo dokonce i pro dospělé, to nevím. Kdo chce, může to klidně vyzkoušet a vydat se na tuto dobrodružnou cestu společně s Lukášem.

SK001
144 ks
2019-01-01