9/2015 Učím se říkat NE

10,00 Kč
S DPH

DUHA 9 (2014-2015) se věnuje dovednosti  odmítnout to, co je špatné a nepříjemné. Dočtete se, jak Daniel pro sebe a své přátele prosadil i přes královské nařízení jídlo, které jim vyhovovalo, a také o Daniele, která se nechala využívat spolužačkou, protože si chtěla získat její přízeň, a také o tom, co jí pomohlo. Na další situace, kdy je velice dobré říkat NE, NECHCI, TO SE MI NELÍBÍ, přišly děti s paní ředitelkou ze záhořské základní školy.

Počet
Skladem

Umíte odmítnout to, co je špatné, co je vám nepříjemné a co vlastně vůbec nechcete a víte, že vám to ubližuje? V tomto čísle se v biblickém příběhu dočtete o tom, jak Daniel pro sebe a své přátele prosadil i přes královské nařízení jídlo, které jim vyhovovalo. Dočtete se ale také o Daniele, která se nechala využívat spolužačkou, protože si chtěla získat její přízeň a také o tom, co jí pomohlo. Na další situace, kdy je velice dobré říkat NE, NECHCI, TO SE MI NELÍBÍ přišly děti s paní ředitelkou ze záhořské základní školy a něco podobného prožil i komiksový Luky, když mu bratrův kamarád schoval oblečení. Na další podobné situace si určitě vzpomenete sami a budou přímo z vašeho života.
A jak si poradit? Pamatuj, že vám opravdu nikdo nemá právo ubližovat a že máte právo se přiměřeným způsobem bránit. A když si druhý tvého NE nevšímá a pokračuje, požádej o pomoc dospělého, kterému důvěřuješ.

 

SK001
34 ks
2019-01-01